MLSNI SI S LIFEBAR TYČINKAMA

Poslední dobou se přímo roztrhl pytel s různými tyčinkami. Ať se jedná o proteinové, müsli či raw. Staly se skvělým společníkem na cesty, jako svačinka do školy či do kabelky. U nás na eshopu jich můžete najít nespočet. Ráda bych vám přiblížila raw tyčinky Lifebar, které u nás najdete. Tyčinky jsou bezlepkové, neobsahují laktózu a jsou čistě veganské. Neobsahují žádný druh umělých sladidel; ke slazení se zde využívá přírodní cukr z ovoce, různé sirupy atd. A příchutě? Hromada - borůvková, třešňová, čokoládová, kokos, fíková a mnoho dalších. Vybrala jsem si čtyři příchutě, které mi přišly sympatické a ty jsem pro vás otestovala.

BORŮVKOVÁ S QUINOOU

lifebar-plus

Tato příchuť na mne působila hodně ovocně. Taky aby ne, když se skládá z 62% ovoce, kam můžeme zařadit datle, moruši a samozřejmě borůvky. Obsahuje slunečnicová semínka, quinou a chia semínka. Tyčinka měla pěknou borůvkovou barvu a opravdu byla cítit ta přírodní chuť. Takže pokud máte rádi ovocné tyčinky, zvolte tuto příchuť.

 

KOKOSOVÁ

lifebar-conout

Na tuto tyčinku jsem se moc těšila, ale abych se přiznala, čekala jsem od ní trochu víc kokosu. Zřejmě jsem čekala podobnou chuť kokosového suku. Je zde skoro 60% zastoupení datlí, které dle mého trochu chuť kokosu přebíjí. Neříkám, že kokos neucítíte. Ze začátku čekejte kokosovou chuť, ale po pár kousnutích se začne v chuti vyskytovat spíše takový kokosový konec. Na první pohled je vidět, že tyčinka obsahuje i různé oříšky, jako jsou kešu a mandle. To je za mne velké plus, ty já mám ráda. Doporučila bych ji všem, kteří mají rádi kokosovou chuť. Zkuste ji a napište, jak na vás působila.

 

ČOKOLÁDOVÁ

lifebar-chocolate

Mám ráda hořkou čokoládu a tak mne velice potěšilo, že chuť této tyčinky se hodně blížila hořké čokoládě. Tím myslím 80% a víc. Opět viditelné kousky oříšků, které hned udělaly tyčinku mnohem více atraktivnější. Velké plus dávám zastoupení kakaových bobů, které v tyčince pěkně křupaly.

 

JABLEČNÁ

lifebar-apple

A to nejlepší jsem si samozřejmě musela nechat na konec. Když jsem si vybírala příchutě, které pro vás vyzkouším, tuhle jsem si říkala, že zkusím, ale že od toho opravdu nic neočekávám. A pozor! Ta tyčinka chutná jako jablečný štrúdl a to si mne získalo. Obsahuje výrazné zastoupení ovoce, které zde činí 71%, kam zařadíme datle, jablka a rozinky. Dále v ní naleznete slunečnicová semínka, ale především skořici. No nezní to skvěle? Mne rozhodně ano, úplný jablečný štrúdl.

A shrnutí? Je mnohem lepší si mlsnout tuto zdravou tyčinku bez zbytečného cukru, než zabrousit po fit tyčince, která se jen fit tváří, ale ve skutečnosti je přeplněná cukrem. U tyčinek Lifebar nebudete mít pocit, že se cpete cukrem, ale že jste si ukousli lahodné tyčinky plné zdravých surovin. Mnohem lépe zasytí a je to skvělá možnost ke svačině, či když vás chytne hlad mimo domov. Já jsem s touto raw možností tyčinek nadmíru spokojená a doufám, že budete spokojeni i vy. Vyzkoušejte :) 

Autorka článku: Aneta Majerčíková