Věrnostní program

Nakupujete suplementy často? Chcete nakupovat za lepší ceny? Tak v tom případě jste tu správně. Náš věrnostní program Vám totiž nabízí slevy, které začínají ihned po registraci. Jediná podmínka pro uplatnění slevy je tedy registrace v našem obchodě, nic jiného pro to nemusíte udělat. Ihned po registraci získáváte slevu 3 %* na Váš první nákup a na Vaše všechny další nákupy. Postupem času se dokážete dopracovat až na slevu 10 % na veškerý sortiment (mimo akční nabídky a výprodej), protože už v tuto chvíli se Vám snažíme nabízet lepší ceny, než naše konkurence, tak si myslíme, že to není vůbec špatné. Pojďme se tedy podívat na to, jak to přesně funguje.

* tato sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty jako je akční zboží, výprodej, atp...

Hodnocení produktů:
- Za každý Vámi zakoupený produkt, který na našem webu ohodnotíte získáte 10 věrnostních bodů.
- Za každé 2 věrnostní body získáváte  slevu ve výši 1 Kč, kterou můžete využít při Vašem dalším nákupu, nejpozději však 90 dnů od získání těchto bodů.

Registrovaný uživatel:
- 3 % - ihned po registraci - sleva 3 % na veškerý sortiment (mimo vybrané akční zboží) pro všechny následující nákupy - tzv. bronzová sleva
- 5 % - pokud jste náš věrný zákazník a v celkovém součtu Vašich dosavadních objednávek překonáte částku 5.000 Kč, získáváte trvalou slevu ve výši 5 % na veškerý sortiment (mimo vybrané akční zboží) pro všechny následující nákupy - tzv. zlatá sleva
- 10 % - naše nejvěrnější zákazníky, kteří v celkovém součtu dosavadních objednávek překonají částku 20.000 Kč, získají trvalou slevu ve výši 10 % na veškerý sortiment (mimo vybrané akční zboží) pro všechny následující nákupy - tzv. platinová sleva

Podmínky pro uplatnění slevy:
- jedinou podmínkou pro uplatnění slevy je registrace v našem obchodě, tedy vyplnění určitých povinných polí vyžadovaných pro registraci. Po této registraci se sleva načítá automaticky - je ovšem důležité nakupovat pokaždé z jednoho účtu (jedny přihlašovací údaje).
- cena po slevě se zobrazí automaticky po přihlášení na Váš účet

Výhody registrace:
- nemusíte opakovaně vyplňovat své údaje při každé objednávce
- máte přehled o všech svých nákupech
- budeme Vás informovat o novinkách, akčních nabídkách, ale také o nových článcích na našem eshopu - nemusíte mít strach, my nespamujeme, zasíláme pouze informace, o kterých si myslíme, že by pro Vás mohli být užitečné a frekvence těchto informací nepřekročí intenzitu vyšší než 1x za 7 dní - z toho odběru je možné se kdykoliv odhlásit
- sbírání slev ihned po registraci
- soutěže pro registrované na našem obchodě
- slevové kupony

Množstevní slevy pro všechny zákazníky:
- při objednávce od 3 ks do 19 ks jednoho druhu zboží (jedna příchuť), dostanete slevu 5 % *
- při objednávce nad 20 ks jednoho druhu zboží, dostanete slevu 10 % *
* platí pouze pro vybraný sortiment "sportovní výživy"
* pokud opravdu toužíte po více příchutích, nakupte a příchutě napište do poznámky (objednávku upravíme)

Tyto slevy se sčítají! Takže registrovaný zákazník u nás bude mít lepší cenu, než zákazník neregistrovaný. Bonus pro všechny: Při každé objednávce nad 1.299,- Kč získáváte dopravu ZDARMA! Tak na co ještě čekáte? Registraci provedete zde.

VIP cenová skupina:

Protože nechceme usnout na vavřínech, tak neustále vymýšlíme, jak Vás potěšit. Po vzoru ostatních eshopů jsme se rozhodli, že pro Vás připravíme VIP cenovou skupinu, díky které budete moci nakupovat Vaše oblíbené suplementy za nejnižší ceny na českém trhu.
Stačí se zaregistrovat na našem eshopu a poté zaslat mail na info@actifit.cz s žádostí o tuto VIP cenovou skupinu. Co z toho budete mít? Jak jsme naznačili v předchozích větách ceny jsou nastaveny opravdu velmi nízko. Tento ceník aktuálně obsahuje zvýhodněné ceny na značky: SizeandSymmetry, Prom-in, Reflex, Amix a MyProtein. Produkty do toho ceníku neustále přidáváme a ceny měníme s ohledem na vývoj českého trhu. Pilně pracujeme na tom, aby v tomto ceníku byla obsazena co možná nejširší škála výrobků od různých výrobců, dejte nám čas, snad se to podaří :)

V tomto ceníku už nejde získat žádnou další slevu (na položky, které jsou zlevněné, na ostatní sortiment stále věrnostní sleva funguje), protože ceny jsou nastaveny na samotné dno. Tento ceník bude mít také tu výhodu, že pro vlastníky tohoto ceníku budou vytvářeny speciální akce na produkty a v budoucnu i soutěže navíc.