DOPRAVA A PLATBA

shipping-icon-63169

DOPRAVA

 

 

Kurýrní služba PPL

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 74 Kč            Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou společnosti PPL, můžete se na něj těšit už následující pracovní den. Přesný čas, kdy k Vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu PPL si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k Vám balíček blíží.

PPL Parcelshop

 

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 69 Kč          

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Zásilka bude doručena do 48 hodin od předání přepravci na Vámi vybrané výdejní místo z širokého výběru PPL Parcelshopů na území ČR.

Česká Pošta - Balík do ruky

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 69 Kč           

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou České Poště, můžete se na něj zpravidla těšit už následující pracovní den, kdy Česká Pošta tuto objednávku doručí až k Vám domů. O doručení budete informováni pomocí SMSky a emailu. V případě. že Vás doručovatel nezastihne doma, balíček následně uložený na nejbližší poštu, kde si jej poté budete moci vyzvednout, popřípadě nechat doručit jiný den.

Česká Pošta - Balík na poštu

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 64 Kč          

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou České Poště, můžete se na něj zpravidla těšit už následující pracovní den, kdy tento balíček bude uložen na zvolené pobočky České Pošty. Informaci o tom, že si jej můžete vyzvednout obdržíte SMSkou i emailem.

Česká Pošta - Balík do balíkovny

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 59 Kč             Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou České Poště, můžete se na něj zpravidla těšit už následující pracovní den, kdy tento balíček bude uložen do balíkovny, na zvolené pobočce České Pošty. Informaci o tom, že si jej můžete vyzvednout obdržíte SMSkou i emailem.

Zásilkovna

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 399 Kč - 59 Kč              

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě od 399 Kč do 1 299 Kč - 44 Kč

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí na vybrané pobočce, dopravce Vám zašle SMS zprávu / e-mail s kódem o možnosti vyzvednutí. Doručení na vybranou pobočku zpravidla do 24 hodin po přijetí potvrzení o převzetí do přepravy. Zásilka následně bude uložena po dobu 7 pracovních dní, poté je zasílána automaticky zpět. V období od října do ledna se doba uložení zkracuje na 5 dní, bez možnosti prodloužení.

Důležité upozornění: tento typ doručení můžete zvolit jen pro objednávku, jejíž celková hmotnost nepřesáhne 5 kg

Osobní odběr na výdejním místě

 

Cena za dopravu: ZDARMA

1. Vyzvednutí zásilky na našem výdejním místě v centru Boskovic. Actifit.cz, Sušilova 2315/4, Boskovice.

Zásilky na našem výdejním místě v Boskovicích je možné vyzvednout jakýkoliv pracovní den v době od 8h do 15h (mimo 12-13h, kdy čerpáme přestávku). V případě, že v této uvedené době nebude nikdo přítomen v našem skladu, objednávku Vám vydají kolegové z Auto-Sportu.

Osobní odběr je možný pouze po předchozí úhradě objednávky (platba převodem, či online ThePay). Bližší informace o výdejním místě + otevírací dobu naleznete zde.

 

 

Cards_D-512

PLATBA

 

 

Dobírka
 

Cena za platbu: 49 Kč

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti, či kartou kurýrovi Vámi vybrané přepravní společnosti při převzetí zboží.

 

Online bankovní převod

 

Cena za platbu: ZDARMA

Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. Díky vlastní ThePay bankovní síti (u vybraných velkých českých bank) Vám nabízí ThePay běžný bankovní převod s rychlým potvrzením o provedené platbě (zpravidla ihned).

 

Online platba kartou

 

Cena za platbu: ZDARMA

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód Vaší platební karty. Nezapomeňte se ujistit, že máte povolený dostatečný limit pro internetové platby.

 

Převodem

 

Cena za platbu: ZDARMA

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou Vám i e-mailem. Můžete si vybrat jeden z našich účtu. Platbu zadáte ručně ve Vašem internetovém bankovnictví. Mějte prosím na paměti, že Vaše zásilka z našeho skladu odejte terpve, jakmile bude zaplacena - pro urychlení je možné zaslat potvrzení o zrealizované transakci na náš mail.