Vegan Fitness

Etický projekt firmy Vegan Fitness nabízí zelenou značku sportovní výživy, jejímž základem jsou suroviny deklarovaného původu nejvyšší možné kvality. Hlavním faktorem úspěchu je maximální možná dostupnost jednotlivých složek s minimem aditiv, konzervantů, syntetických složek a dalších nežádaných přísad. Všechny produkty značky Vegan Fitness jsou vhodné nejen pro vegany, ale i pro všechny sportovce zaměřené na aktivní a zdravý životní styl, detoxifikaci a posilování imunitního systému. Základní filozofií značky je "koncept a kvalita v jednom balení", tedy maximální bioaktivita produktů (bio aktivních frakcí a obsah enzymů).

Potřebujete poradit s výběrem od Vegan Fitness? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat od Vegan Fitness chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás to nejlepší od Vegan Fitness a buďte zase o krok blíže k vašim snům.

Žádné produkty značky Vegan Fitness nebyly nalezeny...