Ladylab

LadyLab se specializuje na suplementy po ženy, protože co se sportovních výkonů týče, jsou hodně odlišná. Ženy obvykle nejsou schopné dosáhnout takových výsledků jako muži, trénink je jiný, regenerace taky. Nabírání svalové hmoty je u žen o něco obtížnější a výsledky nejsou tak "drastické" jako u mužů. Hormony mají na tohle všechno také velký vliv, takže LadyLab se zkrátka stará o to, aby se ženy měly dobře a mohly tak dosáhnout co nejefektivnějších tréninků a výsledků. Co se sportovních suplementů týče, tak se určitě hodí jak pro rekreační sportovce, tak samozřejmě pro ty vrcholové. Podle toho co očekáváte, můžete zvolit doplněk stravy, který vám ve vašem snažení pomůže. Ať už je to redukce váhy, nabrání svalové hmoty, vitamíny, ochrana kloubů a svalů a samozřejmě i regenerace. Za zmínku rozhodně patří produkt Fat killer, který patří k nejprodávanějším. Vybírejte z nejlepší nabídky na ActiFit.cz

Potřebujete poradit s výběrem od LadyLab? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat od LadyLab chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás produkty od LadyLab a buďte zase o krok blíže k vašim snům.

Žádné produkty značky Ladylab nebyly nalezeny...