Alavis

Kanadská značka Alavis je specialistou na kloubní přípravky, určené pro koně a a psy. Majitelem ochranné známky Alavis je kanadská společnost LightHouse Internationl Inc., která je divizí farmaceutické společnosti Pharma United Inc. Výrobky Alavis jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, kdy samotná výroba podléhá nejpřísnějším normám kvality. Oblíbenost značky Alavis potvrzují i samotní chovatelé, kteří velmi rychle vidí pozitivní efekty Alavisu na zvířatech. Dva hlavní směry, kterými se značka vydala, je speciální výživa pro koně a psy. Mezi vlajkový produkt patří rozhodně Alavis Triple Blend, což je komplexní kloubní výživa pro hříbata a koně. Přípravek je určen pro regeneraci pohybového aparátu, zlepšení pohyblivosti a celkově ke zlepšení zdravotní kondice, dále při pracovní a sportovní zátěži zlepšuje i fyzickou výkonnost koní. Kloubní výživa je určena pro koně všech věkových kategorií a vyrobena na zcela přírodní bázi bez přídavku konzervantů, barviv a pro lepší přijímání zvířaty, je obohacen jablečným pektinem. Společnost Alavis má svou sesterskou firmu Barny´s , kde můžete zakoupit doplňky stravy Triple Blend určený pro lidi.

Potřebujete poradit s výběrem od Alavisu? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat od Alavis chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás to nejlepší od Alavisu a buďte zase o krok blíže k vašim snům.

Žádné produkty značky Alavis nebyly nalezeny...