Maltodextrin

Maltodextrin

Maltodextrin slouží jako zdroj energie. Je to komplexní sacharid, který se štěpí pomaleji než glukóza a uvolňuje energii postupně. Jedná se o polymer glukózy, který má vyšší glykemický index. Je však pro tělo maximálně využitelný. Jeho využití je vhodné především k obnově energetických rezerv po výkonu. V potréninkové suplementaci společně s proteinem urychluje obnovu zásob a připravuje svaly k růstu. V závislosti na délce řetězců se může vstřebávat rychleji nebo pomaleji, ale pro rychlejší vstřebávání se hodí především pro doplnění energie bezprostředně po tréninku, pomalejší vstřebávání pak umožní postupné dodávání energie během dne, případně lze využít pro doplnění glykogenu při sacharidové superkompenzaci. Maltodextrin je vynikající zdroj energie vhodný jak pro silové, tak pro vytrvalostní sporty. Dále mezi výhody maltodextrinu rozhodně patří bezproblémová vstřebatelnost a tak nezpůsobuje žádné zažívací potíže, také neobsahuje lepek.  Je přirozeně bezlepkový a výborně rozpustný.

Potřebujete poradit s výběrem maltodextrinu? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat maltodextrin chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás ty nejlepší maltodextriny a buďte zase o krok blíže k vašim snům.

1 položek celkem
maltodextrin
230 Kč –17 %
190 Kč

Maltodextrin je komplexní sacharid, který se štěpí pomaleji než glukóza a uvolňuje energii postupně.

Kód: 5572