BODYLAB HIGH PROTEIN PANCAKE MIX; RYCHLÉ A LAHODNÉ

Znáte něco lepšího než palačinky? Takhle o víkendu si přispat, udělat si slaďounké palačinky, namazat si je tvarohem a pokapat nějakým skvělým sirupem. Už se vám sbíhají chutě? Mě rozhodně ano. Jenže přes týden na takové dobroty není tolik času a my bychom si je chtěli tolik dát, ale spěcháme do školy či do práce a kuchtění palačinek opravdu nepřipadá v úvahu, protože to zabírá hodně času. Tomu už je ale konec. Díky dánské firmě Bodylab si můžete na palačinkách pochutnat i během týden. 

Není tomu tak dávno, co se proteinové palačinky od Bodylabu objevily na trhu a okamžitě šly na odbyt. Proč? Jsou božské! Každý si je oblíbil a tím myslím i sebe. Jsou lehké, rychlé a po ránu vás zasytí. Zkoušela jsem mnoho směsí na palačinky a často se mi stalo, že po snědení snídaně, jsem přemýšlela, co bych si ještě dala. Měla jsem hlad. Ale u palačinek od Bodylabu tomu tak nebylo. Naopak jsem měla pocit, že to nedojím. Na ochutnávku jsem zvolila příchuť čokoláda/arašídové máslo, protože jsem milovník různých oříškových másel. Dále si můžete vybrat například z čokoládové příchutě, jahodové, bílé čokolády a z kombinací jako je banán/kokos, jablko/skořice a další. Vyberte si tu svoji příchuť, ale obávám se, že to bude dost obtížné. 

bodylab_pancake-mix_500g_chocolate-peanut-butter

Co ještě říct? Obsahují 33% bílkovin, mají nízký podíl cukru i tuku a skvěle se k nim hodí topping od Bodylabu. Sladký sirup, u kterého se nemusíte bát, že přijmete zbytečné cukry. Toppings jsou bez přidaného cukru. Slazené jsou maltitolem, který má poloviční kalorickou hodnotu oproti cukru a jeho sladivost je mnohem vyšší. Dají se využít do jogurtů, na ovesné kaše i na různé palačinky a lívance. Opět nespočet příchutí; banán, čokoláda, lesní ovoce, borůvka atd.

bodylab

A jak na to? Na přípravu jedné porce palačinek vám stačí 3 vrchovaté odměrky směsi. Smícháte se 100 ml vody nebo mléka a pořádně promícháte. Pak už jenom opékáte palačinky na pánvi s trochou oleje nebo tuku. Opravdu rychlé. Teď si můžete na svých oblíbených palačinkách pochutnávat i v týdnu. A jak si je připravíte, to je jen a jen na vás. Já je například namazala bílým jogurtem smíchaným s malinovým flavdrops, ozdobila borůvkama a pokapala banánovým toppingem. Byla to dobrota. Nechci teď snídat nic jiného :) 

Autorka článku: Aneta Majerčíková