Doprava a platba

Doprava

Kurýrní služba PPL

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 69 KčCena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme Váš balíček společnosti PPL, můžete se na ni těšit už následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu PPL si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k Vám balíček blíží.

PPL Parcelshop

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 69 KčCena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Zásilka bude doručena do 48 hodin od předání přepravci na Vámi vybrané výdejní místo z širokého výběru PPL Parcelshopů na území ČR.

Osobní odběr na výdejním místě

Cena za dopravu: ZDARMA

1. Vyzvednutí zásilky na našem výdejním místě v centru Boskovic. Actifit.cz, Dr. Svěráka 2553/3, Boskovice.

2. Vyzvednutí zásilky na našem výdejním místě v centru Brna. Muay Thai Brno, Dornych 102, v městské části Brno – Komárov, se snadným parkováním. Zásilky jsou zpravidla doručeny do 48 hodin po objednání zboží. Informaci o možnosti vyzvednutí zásilky, dostanete ve formě sms zprávy.

Osobní odběr je možný pouze po předchozí úhradě objednávky (platba převodem, či online ThePay). Bližší informace o výdejním místě + otevírací dobu naleznete zde.

Kurýrní služba DPD

Cena za dopravu: PŘIPRAVUJEME

Připravujeme...

Platba

Dobírka

Cena za platbu: 59 Kč

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti, či kartou kurýrovi Vámi vybrané přepravní společnosti při převzetí zboží.

Online bankovní převod

Cena za platbu: ZDARMA

Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. Díky vlastní ThePay bankovní síti (u vybraných velkých českých bank) Vám nabízí ThePay běžný bankovní převod s rychlým potvrzením o provedené platbě (zpravidla ihned).

Online platba kartou

Cena za platbu: ZDARMA

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód Vaší platební karty. Nezapomeňte se ujistit, že máte povolený dostatečný limit pro internetové platby.

Převodem

Cena za platbu: ZDARMA

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou Vám i e-mailem. Můžete si vybrat jeden z našich účtu. Platbu zadáte ručně ve Vašem internetovém bankovnictví.