L-Citrulin

2 položek celkem
3597 1 myotec l citrulline 300g
346,96 Kč bez DPH
399 Kč

Volná forma aminokyseliny L-citrulinu pocházející z rostlinného zdroje. Vlastnosti citrulinu jsou velmi dobře známé každému, kdo je orientovaný na podporu výsledků cvičení. Jde...

MYO013
MyProtein Citruline Malate (Obsah 500 g, Příchuť bez příchutě)
od 433,91 Kč bez DPH
od 499 Kč

Citrulin Malát je unikátní kombinace aminokyseliny citrulinu a organické soli malátu.

505082/250

L-Citrulin

Citrulin je neesenciální aminokyselina, o jejímž významu jako potravního doplňku se toho v poslední době dozvídáme stále více. Citrulin využíváme v těle na odstraňování čpavku, což je jedovatá látka vznikající tehdy, když se během intenzivního tréninku metabolizují ve svalech aminokyseliny, protože v nich dochází k částečnému odbourávání svalových vláken (vlákna se jakoby „třepí“). Touto cestou vlastně citrulin během tréninku zmenšuje svalovou únavu, protože urychluje recyklaci čpavku v močovinovém cyklu podobně, jako malát podporuje recyklaci laktátu. L-citrulin se používá nejen ke zvýšení výkonu u sportovců, ale i jako kardiovaskulární doplněk výživy.

Potřebujete poradit s výběrem citrullinu? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat citrullin chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás ten nejlepší citrullin a buďte zase o krok blíže k vašim snům.