VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Vernostni-program-BIG

Nakupujete suplementy často? Chcete nakupovat za lepší ceny? Tak v tom případě jste tu správně. Náš věrnostní program Vám totiž nabízí slevy, které začínají ihned po registraci. Jediná podmínka pro uplatnění slevy je tedy registrace v našem obchodě, nic jiného pro to nemusíte udělat. Ihned po registraci získáváte slevu 3 %* na Váš první nákup a na Vaše všechny další nákupy. Postupem času se dokážete dopracovat až na slevu 7 % na veškerý sortiment (mimo akční nabídky a výprodej), protože už v tuto chvíli se Vám snažíme nabízet lepší ceny, než naše konkurence, tak si myslíme, že to není vůbec špatné. Pojďme se tedy podívat na to, jak to přesně funguje.

* tato sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty jako je akční zboží, výprodej, atp...

Registrovaný uživatel:
- 3 % - ihned po registraci - sleva 3 % na veškerý sortiment (mimo vybrané akční zboží) pro všechny následující nákupy - tzv. bronzová sleva
- 5 % - pokud jste náš věrný zákazník a v celkovém součtu Vašich dosavadních objednávek překonáte částku 5.000 Kč, získáváte trvalou slevu ve výši 5 % na veškerý sortiment (mimo vybrané akční zboží) pro všechny následující nákupy - tzv. zlatá sleva
- 7 % - naše nejvěrnější zákazníky, kteří v celkovém součtu dosavadních objednávek překonají částku 20.000 Kč, získají trvalou slevu ve výši 7 % na veškerý sortiment (mimo vybrané akční zboží) pro všechny následující nákupy - tzv. platinová sleva

Podmínky pro uplatnění slevy:
- jedinou podmínkou pro uplatnění slevy je registrace v našem obchodě, tedy vyplnění určitých povinných polí vyžadovaných pro registraci. Po této registraci se sleva načítá automaticky - je ovšem důležité nakupovat pokaždé z jednoho účtu (jedny přihlašovací údaje).
- cena po slevě se zobrazí automaticky po přihlášení na Váš účet
- kombinací všech dostupných slev a použitím slevových kuponů lze dosáhnout na maximální možnou slevu 10%

Výhody registrace:
- nemusíte opakovaně vyplňovat své údaje při každé objednávce
- máte přehled o všech svých nákupech
- budeme Vás informovat o novinkách, akčních nabídkách, ale také o nových článcích na našem eshopu - nemusíte mít strach, my nespamujeme, zasíláme pouze informace, o kterých si myslíme, že by pro Vás mohli být užitečné a frekvence těchto informací nepřekročí intenzitu vyšší než 1x za 7 dní - z toho odběru je možné se kdykoliv odhlásit
- sbírání slev ihned po registraci
- soutěže pro registrované na našem obchodě
- slevové kupony

Bonus pro všechny: Při každé objednávce nad 1.299,- Kč získáváte dopravu ZDARMA! Tak na co ještě čekáte? Registraci provedete zde.

Nový partnerský ceník, neboli nová VIP cenová skupina:

VIP cenová skupina na našem eshopu měla do nedávna několik forem a podob. Přišla nám místy nepřehledná a tak jsme se rozhodli pro radikální změnu. Do nové formy VIP ceníku jsme zapracovali všechny značky, které aktuálně nabízíme na našem eshopu (mimo značku Amix a Aminostar). Sleva na značkách je rozdílná a musíme podotknout, že ceny u produktů se mohou měnit v závislosti na aktuálním vývoji trhu. Některé značky dovážíme ze zahraničí, tak je potřeba počítat s tím, že ne vždy bude cena stejná, toto je způsobeno nastavením opravdu velmi zajímavých cen pro Vás - naše zákazníky.

VIP ceník můžete získat velmi jednoduše a to tak, že se registrujete na našem webu a poté zašlete mail na info@actifit.cz s žádostí o tuto VIP cenovou skupinu.

V tomto ceníku už nejde získat žádnou další slevu, protože ceny jsou nastaveny na samotné dno = žádná další sleva se na tento ceník nevztahuje = na tento ceník se nevztahují ani speciální akce, které jsou zobrazeny na našem webu, mimo ty, které jsou označeny příznakem VIP. V souvislosti s touto změnou Vás také chceme informovat, že kritérium pro dopravu zdarma se v tomto novém ceníku přenastavuje na hodnotu nákupu 2.000 Kč. Toto je způsobeno opravdu maximální slevou, kterou Vám na dané produkty můžeme nabídnout.