Zdravé sirupy

Zdravý sirup

Sladké, fitness, zdravé sirupy bez kalorií? Ano, přesně takové jsou naše sirupy. Dříve jste se mučili dietami bez možnosti dát si něco sladkého. Naštěstí dnešek patří těmto sirupům bez kalorií. Diety se tak stávají snesitelnějšími a život barevnější. Ke zdravému fitness životu patří nesporně kvalitní vlákniny a cukry, které jsou pro naše tělo naprosto nezbytné. Vyberte si některý z našich produktů pro doplnění vlákniny při dietě a dodejte svému organismu cukry, kvůli dostatku energie pro své pohybové aktivity. Vláknina především čistí, cukr zase je zdrojem vysokého obsahu energie, ovšem musí se s ním opatrně.

Potřebujete poradit s výběrem zdravého sirupu? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat zdravý sirup chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás ty nejlepší fitness, zdravé sirupy a buďte zase o krok blíže k vašim snům.