Vážený návštěvníku, z provozních důvodů budou veškeré přijaté objednávky od 5.8.2022 do 10.8.2022, expedovány dne 11.8.2022. Děkujeme za pochopení, tým Actifit.cz

DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA

 

 

Kurýrní služba PPL

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 74 Kč            Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou společnosti PPL, můžete se na něj těšit už následující pracovní den. Přesný čas, kdy k Vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu PPL si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k Vám balíček blíží.

PPL Parcelshop

 

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 69 Kč           Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Zásilka bude doručena do 48 hodin od předání přepravci na Vámi vybrané výdejní místo z širokého výběru PPL Parcelshopů na území ČR.

Česká Pošta - Balík do ruky

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 69 Kč            Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou České Poště, můžete se na něj zpravidla těšit už následující pracovní den, kdy Česká Pošta tuto objednávku doručí až k Vám domů. O doručení budete informováni pomocí SMSky a emailu. V případě. že Vás doručovatel nezastihne doma, balíček následně uložený na nejbližší poštu, kde si jej poté budete moci vyzvednout, popřípadě nechat doručit jiný den.

Česká Pošta - Balík na poštu

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 64 Kč           Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou České Poště, můžete se na něj zpravidla těšit už následující pracovní den, kdy tento balíček bude uložen na zvolené pobočky České Pošty. Informaci o tom, že si jej můžete vyzvednout obdržíte SMSkou i emailem.

Česká Pošta - Balík do balíkovny

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 1 299 Kč - 59 Kč             Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou České Poště, můžete se na něj zpravidla těšit už následující pracovní den, kdy tento balíček bude uložen do balíkovny, na zvolené pobočce České Pošty. Informaci o tom, že si jej můžete vyzvednout obdržíte SMSkou i emailem.

Zásilkovna

Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě do 399 Kč - 49 Kč               Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě od 399 Kč do 1 299 Kč - 29 Kč Cena za dopravu: objednané zboží v hodnotě nad 1 300 Kč - ZDARMA

Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí na vybrané pobočce, dopravce Vám zašle SMS zprávu / e-mail s kódem o možnosti vyzvednutí. Doručení na vybranou pobočku zpravidla do 24 hodin po přijetí potvrzení o převzetí do přepravy. Zásilka následně bude uložena po dobu 7 pracovních dní, poté je zasílána automaticky zpět. V období od října do ledna se doba uložení zkracuje na 5 dní, bez možnosti prodloužení.

Důležité upozornění: tento typ doručení můžete zvolit jen pro objednávku, jejíž celková hmotnost nepřesáhne 5 kg

Osobní odběr na výdejním místě

 

Cena za dopravu: ZDARMA

1. Vyzvednutí zásilky na našem výdejním místě v centru Boskovic. Actifit.cz, Sušilova 2315/4, Boskovice.

Zásilky na našem výdejním místě v Boskovicích je možné vyzvednout jakýkoliv pracovní den v době od 8h do 15h (mimo 12-13h, kdy čerpáme přestávku). V případě, že v této uvedené době nebude nikdo přítomen v našem skladu, objednávku Vám vydají kolegové z Auto-Sportu.

Osobní odběr je možný pouze po předchozí úhradě objednávky (platba převodem, či online ThePay). Bližší informace o výdejním místě + otevírací dobu naleznete zde.

 

 

PLATBA

 

 
 
Dobírka
 

Cena za platbu: 49 Kč

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti, či kartou kurýrovi Vámi vybrané přepravní společnosti při převzetí zboží.

 

Online bankovní převod

 

Cena za platbu: ZDARMA

Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. Díky vlastní ThePay bankovní síti (u vybraných velkých českých bank) Vám nabízí ThePay běžný bankovní převod s rychlým potvrzením o provedené platbě (zpravidla ihned).

 

Online platba kartou

 

Cena za platbu: ZDARMA

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód Vaší platební karty. Nezapomeňte se ujistit, že máte povolený dostatečný limit pro internetové platby.

 

Převodem

 

Cena za platbu: ZDARMA

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou Vám i e-mailem. Můžete si vybrat jeden z našich účtu. Platbu zadáte ručně ve Vašem internetovém bankovnictví. Mějte prosím na paměti, že Vaše zásilka z našeho skladu odejte terpve, jakmile bude zaplacena - pro urychlení je možné zaslat potvrzení o zrealizované transakci na náš mail.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení