RAW

RAW tyčinky jsou nejlepší svačinou nejen pro sportovce mířící do fitka, ale i například pro všechny maminky i jejich zdravé ralosti. Raw tyčinky jsou většinou složeny pouze z ovoce, ořechů, kakaa, kávy – záleží na kombinaci a příchuti. Nenajdete v nich žádné přidané tuky ani cukry. A šetrné zpracování za nižší teploty zajistí minimální ztrátu vitamínů a enzymů. Ačkoliv ořechy bílkoviny obsahují, přece jen je jich v běžných raw tyčinkách méně než cukrů a tuků. Pro ty, kteří si hlídají linii, nebo prostě jen chtějí zvýšit příjem bílkovin ve stravě, vymysleli výrobci raw tyčinky s rostlinnými proteiny. Raw tyčinky s proteinem jsou proto výbornou svačinkou například po silovém tréninku, kdy tělo využije bílkoviny pro regeneraci a výživu svalů.

Potřebujete poradit s výběrem RAW tyčinek? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat raw tyčinky chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás ty nejlepší raw tyčinky a buďte zase o krok blíže k vašim snům.