One stop

Reflex Nutrition One Stop je z kategorie all-in-one, která je určena pro všechny sportovce jejichž cílem je nárůst svalové hmoty a síly, navýšení příjmu vysoce kvalitních živin a zlepšení regenerace. Základ tvoří 55 g bílkovin v každé dávce s postupným uvolňováním. Obsahuje organické sacharidy s nízkým glykemickým indexem. V každé dávce získáte vysoké množství důležitých látek - Kreatin monohydrát, BCAA, Glutamin, Beta-Alanin a také plnohodnotnou dávku vitamínů a trávících emzymů. Jedná se o doplněk stravy, proto tento produkt, není určen jako náhrada pestré stravy.

Potřebujete poradit s výběrem Reflex Nutrition One Stop? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat Reflex Nutrition One Stop chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás Reflex Nutrition One Stop a buďte zase o krok blíže k vašim snům.