Protein chips

Nutrend protein chips jsou křupavé chipsy, které jsou nabité prvotřídním proteinem, kterého obsahují celých 40 %. Tyto chipsy si bez obav a špatného svědomí, můžete vychutnat i doma u televize. Nutrend protein chips nejsou smažené, ale pečené a díky unikátní receptuře jsou i low carb (nízkosacharidové stravování). Jsou ideální variantou nejen pro sportovce, když dostanou chuť na něco slaného, ale pro všechny, kteří vyznávají zdravý životní styl. Dejte sbohem smaženým brambůrkám, které jsou nasáklé olejem a vychutnejte si protein chips od Nutrendu.

Potřebujete poradit s výběrem Nutrend Protein Chips? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat Nutrend protein chipsy chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás to nejlepší a buďte zase o krok blíže k vašim snům.