Cissus

1 položek celkem
2436 1 myprotein mega cissus 90 kapsli
Myprotein Mega Cissus 90 kapslí
Momentálně nedostupné
520,87 Kč bez DPH
599 Kč

MYPROTEIN MEGA CISSUS - CISSUS QUADRANGULARIS STANDARDIZOVANÝ S 50 % KETOSTERONY Mega Cissus obsahuje účinnou dávku vysoce potentního a stále více populárnějšího Cissus...

9276

Cissus quadrangularis je révovitá rostlina, která je stále populárnější a dlouho využívána v tradiční medicíně pro zdraví kloubů a kostí. Aktivní látkou cissus quadrangularis je ketosteron - standardizovaná kapsle obsahuje 50 % (400 mg) této látky, což z nich dělá účinnější produkt, než většina produktů obsahujících cissus na trhu. Cissus quadrangularis se prokazatelně podílí na celkovém zdraví kostí. Tyto kapsle jsou proto účinným doplňkem do vašich zásob suplementů pro podporu zdraví - udrží vás silné pro návrat do posilovny každý den.

Potřebujete poradit s výběrem cissusu? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - PÁ (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat cissus chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás cissus a buďte zase o krok blíže k vašim snům.