Výběr produktů

Cena

207 Kč405 Kč
Zobrazeno 2 produktů z celkem 2
NUTREND Isodrinx
Odesíláme zítra (24. 9. 2021)
NUTREND Isodrinx
od 207 Kč
Profesionální sportovní nápoj v sypké formě, který při rozmíchání ve vodě zajistí vašemu tělu kvalitní dávku energie pro fyzickou aktivitu. Díky vyso…
: Nutrend
Odesíláme zítra (24. 9. 2021)
NUTREND UNISPORT 1000 ml
392 Kč -17 %od 329 Kč
NUTREND UNISPORT je mírně mineralizovaný hypotonický sportovní nápoj, který je obohacen o funkční látky, jako jsou L-karnitin, glycin a taurin. UNISP…
: Nutrend

Kategorie

Iontový nápoj Nutrend

Iontový nápoj Nutrend je výbornou volbou během fyzického výkonu, protože naše tělo ztrácí neuvřitelné množství vody. Ale nejen vody, nýbrž i značné množství iontů, čímž se celý organismus může dostat do silné nerovnováhy, což může mít za následek i kolaps. Představte si vaše tělo jako stroj, který ženete do těch nejvyšších výkonů. Pokud jej nebudete dostatečně promazávat a starat se o něj, tak se vám buď přehřeje, nebo zadře. A to se stane i s vaším tělem. V "lepším případě" budete dostávat křeče do patřičných svalů a sníží se váš jak silový, tak vytrvalostní výkon. Tomu se dá lehce zabránit - Vyberte si z naší řady iontových nápojů a pokračujte v tom co vás baví!

Potřebujete poradit s výběrem iontového nápoje od Nutrendu? Obchod Actifit je provozován specialisty na fitness, a proto nám neváhejte zavolat od PO - P8 (od 8 do 17 hodin) na tel. číslo +420 733 257 995 nebo napsat e-mail na: info@actifit.cz a my vám rádi poradíme se správným výběrem produktu, dávkováním, či rádi odpovíme na otázky ohledně jeho složení a doporučení. Máte chuť nás vidět osobně? Náš hlavní sklad se nachází v Boskovicích, ulice Dr. Svěráka 2553 a prodejnu máme  v Muay Thai Brno - fitness centrum v centru Brna na ulici Dornych 102. Máte to od nás daleko? Nevadí, rádi vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo menší městečko či vesnice.

Víte jak nakupovat iontový nápoj Nutrend chytře? Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 3% slevu už na první nákup a až 10% slevu při celkovém odběru nad 20 000 Kč. K tomu navíc, když objednáte nad 1 000 Kč, dostanete dárek zdarma a samozřejmě nesmí za stejnou částku chybět i doprava zdarma. Takže jak by řekl mistr televizního prodeje "A to se vyplatí".

Vyberte si u nás ten nejlepší iontový nápoj Nutrend a buďte zase o krok blíže k vašim snům.