AllNutrition Tribulus

Kód: ALL029
Novinka Tip
Značka: AllNutrition
199 Kč –25 %
de9bc6f1cb72c7130a0d90e87c186b4cTribulus i34731 d1200x1200
199 Kč –25 % 149 Kč 129,57 Kč bez DPH

Zvolte variantu

TRIBULUS je profesionální pro-testosteronová formule obsahující ultra koncentrovaný extrakt Tribulus, standardizovaný na 60% obsah bioaktivních saponinů.

Detailní informace

Obsah: 100 tablet
Vyprodáno | ALL029
199 Kč
149 Kč
129,57 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

TRIBULUS je profesionální pro-testosteronová formule obsahující ultra koncentrovaný extrakt Tribulus, standardizovaný na 60% obsah bioaktivních saponinů. Tribulus dodává přírodní rostlinné látky podporující produkci testosteronu - hormonu, který dohlíží na anabolické procesy v těle a reguluje sexuální apetit. Pozitivně působí na budování svalové hmoty, rychlost spalování tuků a účinnost regenerace po tréninku u sportovců a fyzicky aktivních osob.

TRIBULUS neboli kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je rostlina, která se vyskytuje v oblastech Afriky, Asie, Austrálie, Jižní a Střední Evropy. Tato rostlina je využívána v tradiční čínské a indické medicíně jako tonikum. Aktivní složkou je především protodioscin (saponin).

Bylo prokázáno (studie na izolovaných tkáních), že tato rostlina posiluje erekci a působí jako afrodiziakum na některé druhy zvířat. Mechanismus působení však není plně prostudován. Předpokládá se, že protodioscin způsobuje uvolňování oxidu dusnatého v kaverózních tělíscích penisu a zvyšuje hladinu testosteronu, dihydrotestosteronu a dehydroepiandrosteronu v krvi.

TRIBULUS je produkt určený pro muže, jehož úkolem je zvýšit přirozenou hladinu testosteronu, která ovlivňuje budování svalové hmoty, rychlost spalování tuků, ale také zvyšovat vytrvalost a sexuální potenciál.
 
 
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně
 
 

Nutriční informace, složení:
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry a NO doplňky
Druh: Tribulus
Značka: Allnutrition

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: